• Limburg Lions

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 20:00Sporting Pelt HS1 (h) - KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h)Dommelhof (B)
    5 mrt. 20:00KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h) - Herpertz/Bevo HC HS1 (h)Stadssporthal
    9 mrt. 20:00KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h) - KTSV Eupen (B) HS1 (h)Stadssporthal
  • Poulestanden KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 ( BENE-League BENE 23-24 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sezoens Achilles Bocholt HS120153264654310333
    2HC Visé BM HS12015145865186831
    3KRAS/Volendam HS12013257016406128
    4KEMBIT-LIONS/Sittardia HS12011546485876127
    5Green Park/Handbal Aalsmeer HS12011456365766026
    6Sporting Pelt HS1209475845434122
    7Drenth Groep/Hurry-Up HS1201019580610-3021
    8Herpertz/Bevo HC HS1208210605606-118
    9KTSV Eupen (B) HS1207310590616-2617
    10HUBO Handbal HS1205213564629-6512
    11LvanRaak Milieu/Handbal Houten HS1201118579732-1533
    12Filou Handbalclub Izegem HS1201019582701-1192

    Poulestanden KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 ( Beker Heren Senioren Landelijk 8e Finale 8e finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Park/Handbal Aalsmeer HS111004122192
    2KEMBIT-LIONS/Sittardia HS111003317162
    3KRAS/Volendam HS111003926132
    4Herpertz/Bevo HC HS111003320132
    5Oosting E&O/Hurry Up HS111003827112
    6DFS Arnhem/UDI 1896 HS111002918112
    7Drenth Groep/Hurry-Up HS111003020102
    8Green Park/Handbal Aalsmeer HS21100282352
    9Beekse Fusie Club HS110012328-50
    10van Mossel MG/Tachos HS110012030-100
    11HV Quintus HS110012738-110
    12Broekhuyzen/Hellas HS110011829-110
    13LvanRaak Milieu/Handbal Houten HS110012639-130
    14B&B Healthcare/WHC-Hercules HS110012033-130
    15Dynamico HS110011733-160
    16Rapiditas HS110012241-190

    Poulestanden KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 ( Beker Heren Senioren Landelijk Kwartfinale kwartfinale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Herpertz/Bevo HC HS111004126152
    2KEMBIT-LIONS/Sittardia HS111003928112
    3Green Park/Handbal Aalsmeer HS11100332942
    4Green Park/Handbal Aalsmeer HS21100373612
    5Oosting E&O/Hurry Up HS110013637-10
    6KRAS/Volendam HS110012933-40
    7Drenth Groep/Hurry-Up HS110012839-110
    8DFS Arnhem/UDI 1896 HS110012641-150

    Poulestanden KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 ( Beker Heren Senioren Landelijk Halve Finale Halve Finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Park/Handbal Aalsmeer HS200000000
    2Green Park/Handbal Aalsmeer HS100000000
    3Herpertz/Bevo HC HS100000000
    4KEMBIT-LIONS/Sittardia HS100000000
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sporting Pelt HS1 (h)

    VS

    KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h)

    02 maart 202420:00 uur
    Dommelhof (B) zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1

    Heren BENE-League

    32,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    29,35

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,35

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h) - Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 (h)36 - 36
    20 feb.KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h) - Drenth Groep/Hurry-Up HS1 (h)39 - 28
    17 feb.Drenth Groep/Hurry-Up HS1 (h) - KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h)31 - 28
rfwbs-sliderfwbs-slide