• DS1

  • Sittardia DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Dinsdag 18:30 - 20:00 Stadsporthal Sittard
    Donderdag 19:30 - 21:00 Kleesj Sittard
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Caddeo, DamianoOverige staf
    Massen, NoraOverige stafAIS-contactpersoon
    Meisen, BettinaOverige stafTeammanager
    Stevens, WendyTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cremers, SarianaSpelend teamlid
    Cuijpers, LunaSpelend teamlid
    Dohmen, MerelSpelend teamlid
    Gelissen, RomySpelend teamlid
    Gerrits, AlanisSpelend teamlid
    Quaedvlieg, MeikeSpelend teamlid
    Savelkoul, MaykeSpelend teamlid
    Schuurs, FleauSpelend teamlid
    Tummers, EmmaSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sittardia DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESC'90 DS120190152835117738
    2Vilt/Be Quick DS119160348335013332
    3Zwart Wit DS119150445035010030
    4Gemini (V) DS12014064954365928
    5Sittardia DS1188010373383-1016
    6M.I.C. DS2208012400442-4216
    7Rapiditas DS1206113407479-7213
    8Beekse Fusie Club DS3185112359418-5911
    9H.V. Born DS1185013419490-7110
    10Noav DS2205015382460-7810
    11MEOS DS2204016343480-1378
rfwbs-sliderfwbs-slide