• HS

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Dinsdag 20:00 - 21:30 Stadsporthal Sittard
    Vrijdag 20:00 - 21:30 Stadsporthal Sittard
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koster, Jos deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Lambriex, MichielTechnische stafTeamverantwoordelijke

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Doremaele, Koen vanSpelend teamlid
    Garritzen, RemcoSpelend teamlid
    Hoogma, RonSpelend teamlid
    Jansen, LaurensSpelend teamlid
    Lambriex, MichielSpelend teamlid
    Mevissen, MarnixSpelend teamlid
    Nabben, NickSpelend teamlid
    Philippen, RicardoSpelend teamlid
    Posthuma, NilsSpelend teamlid
    Posthuma, TimSpelend teamlid
    Seelen, FrankSpelend teamlid
    Veraart, PatrickSpelend teamlid
    Verbruggen, LuukSpelend teamlid
    Wel, Wouter vanSpelend teamlid
    Zwartkruis, WouterSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Sittardia HS2 (h) - Bedo HS1 (h)35 - 30
    10 mei.Handbal Someren HS1 (h) - Sittardia HS2 (h)27 - 22
    8 mei.Tremeg HS1 (h) - Sittardia HS2 (h)35 - 24
  • Poulestanden Sittardia HS2 (3020 Heren Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tremeg HS122171457243813435
    2Gemini (V) HS122153451738912833
    3Bevo HC HS322161557645711933
    4Sittardia HS22212465224824028
    5Zwart Wit HS12212010459460-124
    6HC Groot Venlo (V) HS1219394534114221
    7Handbal Someren HS1219111456485-2919
    8Hercules'81 HS1228113315383-6817
    9Noav HS1228113462555-9317
    10LimMid HS1217113400463-6315
    11Bouwcenter Centen HVW HS1215016424491-6710
    12Bedo HS1223217382524-1428
rfwbs-sliderfwbs-slide