• Heren Senioren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koster, Jos deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Sittardia HS2 (h) - White Demons HS1 (h)31 - 40
  • Poulestanden Sittardia HS2 ( Kwalificatie 2e ronde 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BFC/Sittardia HA11100322572
    2Rapiditas HS11100343132
    3Herpertz Bevo HC HS210013134-30
    4Sittardia HS210012532-70

    Poulestanden Sittardia HS2 ( Hoofdklasse HK HS-B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1White Demons HS122182274255318938
    2Rapiditas HS22215256576075032
    3Swift (H) HS12214176816473429
    4Bevo HC HS32213096335409326
    5Jupiter '75 HS12212010577576124
    6HC Groot Venlo HS1229310563592-2921
    7Handbal Someren HS1229211636639-320
    8Noav HS12210012621626-520
    9Sittardia HS2229013561603-4218
    10Dongen HS1227015641729-8814
    11Vios HS1226115551657-10613
    12Apollo HS1224117504598-949
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Doremaele, Koen vanSpelend teamlid
    Eijsvogels, JoeySpelend teamlid
    Garritzen, RemcoSpelend teamlid
    Goessens, VincentSpelend teamlid
    Helm, Chris van derSpelend teamlid
    Holtackers, BramSpelend teamlid
    Hoogma, RonSpelend teamlid
    Kooijman, JarnoSpelend teamlid
    Lambriex, MichielSpelend teamlid
    Veraart, PatrickSpelend teamlid
    Wel, Wouter vanSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sittardia HS2

    Heren Senioren (L)

    25,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    27,41

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd