• Sittardia/V&L HB1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Dinsdag 20:00 - 21:30 Stadsporthal Sittard
    Vrijdag 18:30 - 20:00 Fletcher Sittard
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heel, Serge vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Heel, Serge vanOverige stafTeammanager
    Heel, Serge vanOverige stafAIS-contactpersoon

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergevoet, KyanSpelend teamlid
    Cuypers, DirkSpelend teamlid
    Goossens, BrunoSpelend teamlid
    Heel, Luc VanSpelend teamlid
    Peters, LouSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sittardia HB1 (3315 Heren B-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamico HB123210269149120042
    2Hercules HB124210372554118442
    3Bevo HC HB124201372352220141
    4HV Quintus HB124161763052910133
    5RED-RAG/Tachos HB12414197076822529
    6Handbal Twente (O) HB1201118423419423
    7Green Park/Handbal Aalsmeer HB1229112517551-3419
    8Oliveo HB1247314666726-6017
    9Sittardia HB1226313525589-6415
    10VENECO/VELO HB1236215507602-9514
    11Feyenoord Handbal HB1247017557593-3614
    12Swift HB1233020532701-1696
    13Leidsche Rijn HB1232120450707-2575
rfwbs-sliderfwbs-slide