• Sittardia/V&L/Noav HC1

  • Sittardia HC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Woensdag 18:30 - 20:00 Reinoudhal Susteren
    Vrijdag 18:30 - 20:00 Fletcher Sittard
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vereijssen, BarryTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Concu, ZinoSpelend teamlid
    Eijkenboom, RensSpelend teamlid
    Eijsvogels, RaoulSpelend teamlid
    Lempens, ChrisSpelend teamlid
    Pasman, TimmeSpelend teamlid
    Vereijssen, FynnSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Sittardia HC1 (h) - Posterholt HC1 (h)33 - 10
    7 mei.Rapiditas/MEOS HC1 (h) - Sittardia HC1 (h)15 - 33
  • Poulestanden Sittardia HC1 (3420 Heren C-Jeigd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sittardia HC116160049519330232
    2Bevo HC HC116131240330010327
    3Beekse Fusie Club HC1149143302329819
    4HC Groot Venlo (V) HC1168263823582418
    5Posterholt HC115438265338-7311
    6Rapiditas/MEOS HC1205015354479-12510
    7Zwart Wit HC114419263313-509
    8Vios HC1150015183462-2790
rfwbs-sliderfwbs-slide