• C1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Caddeo, DamianoTechnische stafAssistent coach
    Haagmans, DaveTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sittardia HC1 ( Poule ZO-LB HC-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beekse Fusie Club HC116150149922627330
    2Vios GC116130343226017226
    3LimMid HC116130336325011326
    4HV Gemini Voerendaal HC1169074253695618
    5Rapiditas/MEOS HC116619301369-6813
    6Sittardia HC11660103373082912
    7Beekse Fusie Club HC2164111236340-1049
    8HC Groot Venlo HC1164012268428-1608
    9BDC'90 HC1161015104415-3112
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baren, MorrisSpelend teamlid
    Bohnen, SverreSpelend teamlid
    Cremers, RafaƫlSpelend teamlid
    Derrez, JulesSpelend teamlid
    Haagmans, JornSpelend teamlid
    Hartholt, TibbeSpelend teamlid
    Randen, Tije vanSpelend teamlid
    Ruigt, TeunSpelend teamlid
    Salden, RyanSpelend teamlid
    Schmeitz, ThomSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sittardia HC1

    Heren C-Jeigd

    21,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd