• Programma thuis

    DatumWedstrijdScheidsrechtersAccommodatieDetails
    8 okt. 17:00Sittardia D1# (g) - Beeke Fusie Club D1# (g)Afgeschermd (Scheidsrechter), J.P.J. (Joey) Eijsvogels (Scheidsrechter)Stadssporthal
    8 okt. 17:55Sittardia/BFC HB1 (h) - RED-RAG/Tachos HB1 (h)J.H.J.M. (Ronald) Jans (Scheidsrechter)Stadssporthal
    8 okt. 19:10Sittardia HS2 (h) - HV Havana HS1 (h)J (John) Engelbert (Scheidsrechter)Stadssporthal
    8 okt. 20:20Sittardia DS1 (d) - Vilt/Be Quick DS1 (d)Afgeschermd (Scheidsrechter)Stadssporthal
    9 okt. 10:15Sittardia D2# (g) - MenG Optimo D2# (g)S (Sariana) Cremers (Scheidsrechter)Kleesj-hal
    9 okt. 11:00Sittardia E2 (g) - SVM E2 (g)R. (Ruben) Veraart (Scheidsrechter), G. (Gijs) Ruigt (Scheidsrechter)Kleesj-hal
    9 okt. 11:55Sittardia E1# (g) - SVM E1 (g)F. (Fynn) Vereijssen (Scheidsrechter), E. (Ephram) Bolt (Scheidsrechter)Kleesj-hal
    9 okt. 14:15Sittardia/BFC HB2 (h) - Posterholt HB1 (h)M (Michiel) Lambriex (Scheidsrechter)Kleesj-hal
    9 okt. 15:20Sittardia DS2 (d) - Vlug en Lenig DS4 (d)M.E.A. (Merel) Dohmen (Scheidsrechter)Kleesj-hal
    16 okt. 13:00Sittardia HC1 (h) - Beekse Fusie Club HC1 (h)R.G.W. (Ricardo) Philippen (Scheidsrechter)Stadssporthal
  • Programma uit

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 19:00Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 (h) - KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h)Sporthal de Bloemhof
    9 okt. 11:55Gemini (V) GC1# (g) - Sittardia HC1 (h)De Joffer
    15 okt. 10:25Vlug en Lenig E2 (g) - Sittardia E1# (g)Glanerbrook
    15 okt. 11:15H.V. Born E1 (g) - Sittardia E2 (g)Het Anker
    15 okt. 13:05H.V. Born D1# (g) - Sittardia D1# (g)Het Anker
    15 okt. 20:40Dynamico HS2 (h) - Sittardia HS2 (h)Rusheuvel
    16 okt. 12:10Hercules HB1 (h) - Sittardia/BFC HB1 (h)Boswijk sporthal
    16 okt. 12:25MEOS DS2 (d) - Sittardia DS1 (d)De Bengele
    16 okt. 14:00Olympia D1# (g) - Sittardia D2# (g)Bocholtz
    16 okt. 15:45Olympia DS2 (d) - Sittardia DS2 (d)Bocholtz
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 okt.KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h) - HUBO Handbal HS1 (h)37 - 31
    2 okt.Rapiditas DS1 (d) - Sittardia DS1 (d)10 - 0
    2 okt.Sittardia HC1 (h) - Rapiditas/MEOS HC1 (h)8 - 22
    2 okt.JD Techniek/Hurry Up HB1 (h) - Sittardia/BFC HB1 (h)19 - 21
    2 okt.Ha-STU HS2 (h) - Sittardia HS2 (h)22 - 28
    2 okt.Wijnandia DS2 (d) - Sittardia DS2 (d)14 - 29
    1 okt.KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h) - KTSV Eupen (B) HS1 (h)40 - 32
    1 okt.Zwart Wit D2 (g) - Sittardia D2# (g)15 - 9
    1 okt.MEOS D2 (g) - Sittardia D1# (g)17 - 23
    25 sep.Sittardia/BFC HB1 (h) - Oliveo HB1# (h)30 - 19
    24 sep.AtomiX HS1 (h) - KEMBIT-LIONS/Sittardia HS1 (h)19 - 39
  • Verjaardagen

    VerjaardagVolledigenaam
    8 oktBjarne Bohnen
    15 oktLambert Schuurs
    17 oktLuca van Straaten
    18 oktRuben Veraart
    18 oktChristijan Koster
rfwbs-sliderfwbs-slide